Kolik peněz stojí letenky a jak vybrat letenku pro své potřeby

Chcete vyhledat nejlevnější letenku kamkoli do celého světa? Vyzkoušejte nezávaznou rezervaci levné letenky on-line přes tento formulář. Objednávku můžete kdykoli stornovat bez poplatku...
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Akční nabídky letenek a slevy na lety nízkonákladových dopravců

Jaké jsou ceny letenek na internetu? Neorientujete se v nabídkách leteckých společností a nevíte za jakou cenu byste měli koupit letenku do vámi požadované země (města a letiště příletu)? Zjištění aktuálně nabízených cen letenek je poměrně snadné, stačí hledat v obsáhlých databázích, kde o své zákazníky soupeří celá řada leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců, tak můžete mít celkem velkou jistotu, že v dané konkurenci se bude snažit některý dopravce tlačit ceny směrem dolů. V případě letů po Evropě a přilehlých destinacích se jedná především o nejlevnější letenky z nabídek nízkonákladových leteckých společností, které jsou schopny srazit cenu konkrétní letenky po evropských letištích i o 50% běžné ceny. Přes formulář uvedený výše se můžete dostat k akčním nabídkám letů od mnoha velkých i malých dopravců a najít tak pro vás přijatelnou cenu letenky.

Aukce letenek - inzerce nákupu a prodeje letenek

Někdy se může stát, že si omylem objednáte letenku, kterou nepotřebujete a nechce se vám peníze vyhodit oknem. Pokud chcete dostat alespoň část peněz zpět, můžete si vytvořit vlastní inzerát a pokusit se letenku prodat v bazaru - inzerce zdarma, kde se jistě najde nějaký zájemce. Pro další skupinu lidí je to další cesta, jak se pokusti sehnat nějaou cenově výhodnou letenku. Sice je poměrně malá šance, že se najde někdo, kdo prodává let právě do vámi požadované země a především ve vámi potřebný termín, ale za zkoušku, která potrvá maximálně pár minut stejně nic nedáte. Někteří prodávající nabíze takové letenky v aukci, ale obvyklá je spíše pevně stanovená cena za letenku.

student agency / královna

Nejedná se o letecké společnosti, ale prodejce letenek do celého světa. Takzvanou nezávaznou rezervaci elektronické letenky můžete provést i zde právě přes firmu Královna a Studentagency - on-line.

nejlevnější letenky

Kdo by nechtěl koupit nejlevnější letenku a ušetřit tak stovky, respektive tisíce korun na jednom letu. Možností je spousta, hledejte tzv. Low Cost letenky, nabídky nízkonákladových leteckých společností a Last Minute.

jak to celé probíhá

Velmi jednoduše. Objednávka a vystavení elektronické letenky probíhá na internetu, veškeré informace obdržíte emailem a následně budete kontaktování operátorem prodejce letenek, který vyřídí podrobnosti.

kolik stojí letenka?

Ceny letenek se odvíjejí od nejen od letecké destinace (letiště příletu), ale také od nabídek prodejců.
 • Kolik stojí letenka - ceny
 • jak koupit letenku?

  Rezervace elektronické letenky je velmi snadná a probíhá online přes formulář uvedený výše...
 • Jak koupit letenku?
 • nízkonákladové letenky

  Low Cost Airlines (nízkonákladoví letečtí dopravci) jsou v cenách letenek skutečně nejníže.
 • Nízkonákladové letenky
 • levné letenky do usa

  Mezi dražší letenky patří ty, které jsou objednávány na letišě v Americe - letenky do USA. Podívejte se na nabídku letenek do U.S.
 • Letecky do USA
 • nejlevnější lety turecko

  Čím dál častěji se naši zákazníci shánějí po nejlevnějších letenkách do Turecka. Vyhledat nejlevnější letenky do Turecka (Istanbul).
 • Letenky do Turecka
 • letenky do londýna

  Londýn patří mezi nejčastější destinace, do kterých češi objednávají levné letenky. Vyražte na nákupy s Královnou letenky online.
 • Letenky do Londýna
 • © 2010 Letenky - nabídka levných charterových letů, Last Minute letenek nízkonákladových leteckých společností | Kontakt
  Toto nejsou oficiální stránky Student Agency / společnosti Královna

  V akčních nabídkách letenek Student Agency je možné najít cenově výhodné nabídky letů do celého světa včetně nabídky nejlevnějších letenek nízkonákladových leteckých společností. Letecké zájezdy a dovolené v zahraničí v Evropě, Americe, Austrálii (Nový Zéland), Asii či Africe tak dostávají nový rozměr...Královna letenek on-line.
  ONLINE REZERVACE LETENEK
  Místo odletu:
  Místo příletu:
  Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
  Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
  Jdi nahoru